Přeskočit na obsah Přejít na postranní panel Přejít na zápatí

Jak si vyrobit psa balón zvíře.

Naučte se, jak vyrobit balónová zvířata, a podělte se o své dovednosti na festivalu nebo večírku. Lidé rádi vznesou zvláštní požadavek a vidí, jak ožívá barevné balónkové zvíře. Seznamte se s technikami kroucení, které tvoří základ každého balónového zvířete, a poté své znalosti využijte vytvořením balónového psa, opice a labutě.

Vytvoření psího balónu

Balónek pro psy je základní sochou v umění kroucení balónků a výroby balónkových zvířat. Mnoho balónů se zvířaty, jako jsou balónová zvířata jelenů a žiraf, jsou variacemi balónku pro psy. A zjistíte, že základy, které zvládnete při kroucení balónku pro psy, se budou vztahovat na obtížnější sochy balónků.

Pro začátek budete potřebovat balónky o velikosti 260q. Tyto balónky mají průměr 2 palce a délku asi 60 palců, když jsou plně nafouknuté. Jedná se o nejoblíbenější velikost pro výrobu balónkových postav, dekorací a klobouků.

Udělejte tři počáteční zvraty

Otočte tři základní zákruty balónu. První bude dlouhý asi dva palce. Druhý a třetí zvrat budou menší, každý asi 1 palec.

Formujte čenich a uši psa

První balón (A) tvoří čenich psa. Druhý a třetí zvrat (B a C) vytvoří uši psa.

Připravte první, delší zákrut proti hlavnímu tělu balónu v rámci přípravy na zámek. Budete kroucení B a C společně držet A a hlavní tělo balónu, abyste vytvořili otočení zámku.

Dokončete hlavu

Vaše balónová socha by nyní měla připomínat hlavu psa.

Tvarujte krk a přední nohy

Otočte tři základní zákruty balónku, každý asi tři palce. První segment (A) bude tvořit krk psa. Druhý a třetí zákrut (B a C) vytvoří přední nohy psa. Stejně jako u hlavy psa vytvořte zkroucení zámku otočením B a C a přidržením zbytku.

Přední část psa dokončena

Vaše zkroucená balónová socha by nyní měla připomínat přední část psa s hlavou a předními nohami.

Formujte tělo a zadní nohy

Otočte tři základní zákruty balónku, každý asi tři palce. První (A) bude formovat tělo psa. Druhý a třetí zákrut (B a C) vytvoří zadní nohy psa. Poslední segment balónu (D) vytvoří ocas psa.

Stejně jako u předních nohou psa vytvořte zkroucení zámku otočením segmentů B a C a přidržením zbytku.

Dokončený balón pro psy a variace

Děti si užívají zvířecí balón pro psy a pokud se snažíte udržet věci jednoduché, jako když jste na akci, kde musíte udělat spoustu balónkových zvířat pro spoustu dětí, můžete tam jednoduše vyrobit psy.

Pamatujte, že u psa můžete provést jednoduché variace:

Není jen hanba vyrábět balónky pro psy. Na oslavách narozenin dětí se objevuje spousta klaunů a balónových umělců, kteří nevyrábějí nic jiného než meče a psy. Děti nepochybně požádají o propracovanější balónová zvířata, která viděli na jiných místech, ale pokud je zásadní čas, stačí si vyrobit psy a meče.