Přeskočit na obsah Přejít na postranní panel Přejít na zápatí

Recept na hrnek tiramisu.

Snadný recept na Tiramisu v hrnku!

Pokud milujete čokoládu, kávu nebo obojí, pak je pro vás tento hrnek Tiramisu dokonalým receptem na dezert. Absolutně snadné sestavení, vše, co potřebujete, je nějaká dobrá káva, chutný vanilkový extrakt a trochu kvalitního kakaového prášku, který nahoře dokončí.

Jedná se o variaci receptu na čokoládový hrnek, který je inspirován slavným italským dezertem Tiramisu. Tady jsem upekl normální vanilkový hrnek a potom jsem ho spojil s nějakým kávovým likérem a vychlazenou šlehačkou, aby se z něj stal dekadentní dezert.

Také není nutné upéct celý dort a pak se starat o jeho dopečení nebo uskladnění. Znám pár mých přátel, kteří nenávidí myšlenku upéct velký dort. I když v mém domě je to úplně jiný scénář. Můžeme dojedat jeden jediný dort najednou! Vše, co potřebujeme, je šálek kávy a jsme seřazeni. Dorty na snídani je u mé rodiny velmi oblíbený pojem.

Tyto hrnkové koláče jsou vynikající volbou k snídani. Jsou dostatečně bohaté na sacharidy, takže vám poskytnou dokonalou dávku energie, která vám vydrží celý den.

Jak udělat okamžité Tiramisu ve stylu hrnkového dortu?

Puristé na pečení laskavě omlouvají, protože tento recept na hrnek Tiramisu je úplný! Nahradil jsem prakticky vše, co jde do původního a tradičního italského dezertu, Tiramisu.

Pokud máte dobrou kávu, kakaový prášek, šlehačku a přísady k pečení vanilkového dortu, můžete tento recept na Tiramisu snadno vytáhnout. Pokud chcete celý dezert, podívejte se na jeho recept.

K dezertu použijte vychlazenou smetanu na šlehání. Pokud používáte neslazený krém, přidejte nějaký cukr nebo jiné sladidlo podle vašeho výběru. Jakmile jste dezert sestavili, před podáváním jej ochlaďte.

Tento recept na hrnek Tiramisu je dokonalým nápadem na dezert, když bavíte hosty. Pečte vanilkové hrnkové koláče dříve a zmrazte je. Před podáváním můžete rychle sestavit dezert a stát se hvězdou vaší párty. Nakonec, jak se říká, všechno je v pořádku, které končí dobře. Večerní menu, které končí ozdobným dezertem, jako je tento, by vás rozhodně dostalo na mapu!

Recept na hrnek tiramisu

Složení

¼ šálek víceúčelové mouky
1 polévková lžíce kukuřičné mouky
1 vejce
2 lžíce granulovaného cukru
2 lžíce rafinovaného slunečnicového oleje
½ lžičky prášku do pečiva
½ lžičky jedlé sody
1 lžička vanilkového extraktu
2-3 lžíce mléka
2 šálky těžké šlehačky
2 lžičky granulovaného cukru na šlehačku
2 lžíce jogurtu Hung
Tmavý kakaový prášek na prach nahoře
2 lžíce granulovaného cukru na šlehačku
1 polévková lžíce instantní kávy v prášku
3 lžíce vařící horké vody

Instrukce

K upečení základního vanilkového dortu.

Předehřejte troubu na 180 ° C.

Suché ingredience dvakrát prosít.

V samostatné misce rozšlehejte vejce do nadýchaného stavu. Poté přidejte krystalový cukr a olej a šlehejte, dokud se cukr úplně nerozpustí.

Hrnky na pečení dortů připravte kartáčováním oleje.

Nyní přidejte suché přísady do mokrých přísad ve 2 částech spolu s mlékem a vanilkovým extraktem. Nepoužívejte k tomu elektrický šlehač. Spíše použijte balónkovou metlu nebo vidličku.

Jakmile je těsto připraveno, rozdělte ho do hrnků a pečte ho 15-17 minut.

Jakmile uvidíte dort, který se táhne ze strany hrnku, budete vědět, že je upečený. Vložte do středu párátko a mělo by to vyjít čisté.

Vyjměte hrnkové koláče z trouby a nechte je úplně vychladnout.